10 Haziran 2013 Pazartesi

yeniden hayata dönüyorum

       Son 6 aydır kendimi ölmüş gibi hissediyordum...

      Yaşama geri dönmemin vakti geldi galiba.Her şeye en baştan başlayacağım, canımı yakan , canımı sıkan ipe sapa gelmez herkesden uzak duracağım.Yani kendimden uzak durma ihtimalim olmadığı için ben hariç .
Yeniden işe başladım bu sefer herşey umduğum gibi gider umarım...

              


       Yeni mekanım mother care.Çoğunuz duymamışsınızdır biliyorum.Şahsen bende onca zaman onca şubesinin önünden geçmeme rağmen çalışmaya başlayana kadar farketmemiştim.Bebe ve çocuk giyim mağazası olur kendisi , baya baya da kaliteli bir marka işte.Öyle tatlı bebeler geliyor ki mağazaya bende doğurcam banane diyesim geliyor.Bazen de o kadar minnak kıyafetler görüyorum ki , benim çocuğum olsa bunu ona gülmekten giydiremem valla cıbır gezer diye düşünüyorum.

        Şu sıralar saçımın rengini , kesimini falan değiştirmeye ihtiyacım var.Moralimin canı sıkkın ama kesin kararım ; en az 2016 ya kadar ne saç kestiricem ne de boyatıcam.Ha arada ucundan 1-2 cm kırıklarını aldırabilirim o ayrı.Ama öyle kuaförün 1 parmak kesmezsem kırıkları kurtarmaz demesi gibi olmayacak...

       Aaaaa işe başladım dedim servis maceralarımı anlatmayı teğet geçtim.Bilir misiniz bilmem ben normalde kaybolmaların efendisiyim.Yol sormak , tarif almak , harita kullanmak , adres bakmak gibi huylarım hiç yok.Cidden yok ama.Öyle olmayan 6. hissimle yol yön bulurum.Tabi her zaman kaybolurum o ayrı.Bu sefer ki işyerinin servisi varmış , şanslıyım anlayacağınız.Giderken de gelirken de binip gidiyorum kaybolma riski yok diyordum ki , bir bindiğim servise 2. yi bi daha binemedim.Valla kendi servisimi bulucam diye 4 seferdir başka semtlerin servisine biniyormuşum meğerse.Servis şoförlerinden biri birgün beni linç edicek bence.Gerçi servislerden sorumlu olan adam , belledi iyice beni , ben işden çıkar çıkmaz beni kenara çekip ya servisimin önüne koyuyor yada o servisden birini yanıma dikiyor.İyi de yapıyor aklın yolu bir !

      Aşk hayatıma gelirsek ; off allahım bu konu ne geliyor ne gidiyor zaten.İlk aşkımlaydım di mi ben ? hani defalarca hayatımın içine etmiş bir adamla.Ama bu sfeer mutlu bu sefer inanmış...Anam ben salağım yani hemen hoppidik hoppidik mutlu olucaz sanıyorum.Yokk nerde , tecavüz davası bitti , uyuşturucuyu da bıraktı derken , bir uyuşturucu satması eksikti zaten ? he yavrum bir o kalmıştı.


Nerede kalıyor nerede yatıyor nerede uyuyor , telefonu neden kapalı neden eskisi gibi buluşamayız seni kimse benimle beraber görmemeli diye yırtınıyor inanın anlamıyorum...Derdimiz sorunumuz hiç bitmiyordu ki ben bitttim.Böyle bildiğiniz bittim yani yoruldum , tükendim , sevgi mevgi hak getire.Birini sevmek onunla olmaya yetmiyor , devam etmeye yetmiyor , bazen gitmek çok can acıtsa da kalmak daha çok acıtıyor.
bilmiyorsun ; bazen vazgeçmek terkedilmekten zor...

7 yorum:

Spot Işığını Arayan Kız dedi ki...

Vazgeçmek bize pek uymuyor sanırım. Keşke bende yeniden hayata dönebilsem. Aslında bu bizim elimizde. İnsanın kendi içinde bitiyor. Umarım yenilenirsin. Yenilenmek önce saçlardan başlarmış. :)

ASİ YAPINCAK..... dedi ki...

servis olayına koptumm gece gece:))))insan kendinde değişiklik yapınca yenilenmiş gibi olur be canım.zaten spot arkadaşta saçlardan başla diye yazmış:)belki vazgeçmek zor ama insana koyan bir terkedilişinden daha kolaydır sanki....

deeptone dedi ki...

haberler güzel ya. işe sevindim.

boşver iyi olmuş o'ndan kurtulmuşsun.
sevin beeee.
:)

Abdullah Kara dedi ki...

Elmayı kemiren kurttan kurtulup elmanın değerini bilip onu temizliyip saracak, yemeye kıyamayacak eller bulmak lazım :) Gerektiğinde bırakıcaksın :) Belki benim gibi yıllarca sap kalıcaksın doğru kişiyi bulana kadar (gerçi biz erkekler sap diyoz ama siz kızlar arasında saplık diye bişey yok.

deeptone dedi ki...

heeey bak yaz bloguma istediğin zaman. yayınlamam ki. mail bakmaya zamanım olmuyo inan ki. bloga günde bir iki giriyom. maile zamanım olmuyo ama. ya da istersen bloguna yaz sona silersin yazını ben okuyunca.
:)

büro mobilyaları dedi ki...

Güzel bir paylaşım olmuş.Teşekkürler.

safransarı dedi ki...

Saç rengi değişikliği iyidir :)

Yorum Gönder