27 Nisan 2014 Pazar

günah çıkarıyorum da ben !

     Stres,kararsızlık,huzursuzluk...

      Bu gene bir günah çıkarma yazısı olacak biliniz.Ya sevgilin mi var derdin var daha doğrusu benim için asıl karmaşa işler düzene oturduktan sonra başladı.

     Kendin gibi baskın karakterli biriyle olmak çok zormuş anacım önce buradan başlayalım.O ister onun dediği olsun ben isterim kendi bildiğim olsun.Benim ki hele tamamen ayrı bir dert.Yahu adam alışveriş de bile benden beter.10 mağaza geziyor mübarek bir gömlek almaya.Bende diyorum bir daha ben alışveriş yaparken bana laf etmek yok ! yaaa sen merak etme hayatım ben senin alışveriş süreni kendi isteğinle kısaltırım zaten.

-hmmm nasıl olcakmış o.
-valla baktım sıkılıyorum ne giyersen giy,sokarım seni kabine tutup öperim aşkım bu çok güzelmiş hep üstünde görmek istiyorum alalım bunu diye sen sonra alırsın zaten onu ..
- çok hainsin ama artık yemem ben onu
- sen düşünme bunları canım ben yediririm.

     düşünün işte en basit diyaloglarımız böyle.İşin kötü yanı gittikçe alışmaya başlıyorum.Alışmak hiç iyi biri değil.İstediğin yere gidememek  , istediğin zaman terk edememek...Gözüm korkuyor dostlar bana göre şeyler değil bunlar.Biri beni sindirebilecek güç de ve beni kendine alıştıracak kapasite de düşünebiliyor musunuz ?Üstüne üstlük bir de sinirli...

      Geçen gün arabadayız.Bana yol soruyor aç şu navigasyonu diye.Açtım açmasına ama bu habire bir yerler soruyor anlamıyorum be adam böyle kımcıklı kımcıklı yollar var , mahalle isimleri falan.Ben ki düz git sola dön demeyi bile başaramayan , denildiğinde de anlayıpta haaa burdan dön demişlerdi deyip dönemeyen biriyim.Bir posta banaa bağırdıktan sonra aldı dizine telefonu kendi baktı.aradan 15 dk geçti yolu bulduk falan ben dedim en sonunda sen şimdi anlıyo musun ondan diye ? suratıma bir bakışı vardı zaten bakışıyla dövmek bu.en sonunda da dedi yok anlamıyorum ama zevkine bakıyorum işte ...( dalga geçerek söyledi bunu tabi ki )

     Daha çok olay var anlatılacak bunlar sadece başlangıç hani bir fikriniz olsun diye döküldüm.
Zeten ben de şu sıralar çok dağıldım.Kendime bakmak istemiyorum.İşyerinde ortam eğlenceli ama konuşmalar falan hep belli bir seviyenin altında.Diksiyonum bozuldu ,konuşma tarzım bozuldu hatta düşünüyorum acaba üslubumda değişmiş midir diye.Bunlar hep kötü yanlar ama kafamda başka planlar var.Yakın zaman da hayata geçirilmeliler...İyi bir kuaför olur mu ki benden.Bence olmalı...Enerjiğim,ağzım laf yapıyor,dedikodu da tamamım eee daha ne olsun.Bende müşteri bağlayacak potansiyel var arkadaşım gerisi ufak tefek detaylar...

       

8 yorum:

Spot Işığını Arayan Kız dedi ki...

Sürekli müşterin ben olurdum keşke aynı şehirde olsaydık. :D
Vay be seni dize getirmiş bende şaşırdım. Hadi hayırlısı. İnşallah hiç ayrılmazsınız. :)

Büşra Bayram dedi ki...

bence ol kuaför, sana gelelim :))

Pink timber dedi ki...

Zor işler sevmek sevilmek falan.

Kuaförmü saçımı kasaltmadan kesebilirsen hep sana gelirim :d

Seyma Tanis dedi ki...

Sevgilinin derdi hiç bitmez gerçekten :)
Alışacaksan da alış her aşk kötü sonla bitmiyo ki ( 40 yılda bir iyimser olurum o da sana denk geldi :) )
Kuaförü boşver ya kadınlara tahammül etmek zordur hele de kuaförde genelde morali bozuk kadınlar olur ki onları çekmek sabır ister :))

çokomell dedi ki...

spot ışığını arayan kız ; hiç ayrılmama kısmı yaş tabi ki.bildiğiniz gibi bir ipte 2 cambaz oynamaz hesabı bigün birimiz diğerini çekemeyecek bu kesin ve sanırım bu ben olucam =( bu sefer cidden üzgünüm.

büşra bayram ; tabi anacım herkesden de iyi olurum.ben halden anlıyorum bi kere hıhh

pink timber ; aaa ne demek kısaltmadan da keserim hatta hiç kesmeden kesilmiş havası bile verebilirim ben sen merak da kalma bacım.

seyma tanis ; en yanlış adama alış diyorsun bana annem ya bak bu hiç olmadı.bende canım sıkkınken kuaföre gidiyorum ama benim kuaför benden daha tripli daha kaprisli.ezikleneen ben oluyorum gene.siz de öyle değil mi yoksa ?

Seyma Tanis dedi ki...

Ben imkanı yok ses çıkaramam o ayrı :)
Ben kimseye sesimi çıkaramam ki :))
Ama alışma desem hepsi aynı desem aşkınızı baltalardım napim :P

Moira M dedi ki...

Samimiyetin yeter :)

deeptone dedi ki...

Allah seni napmasın ama çok güldüm ki. :)

Yorum Gönder