21 Mayıs 2015 Perşembe

durum bildiriyor ...

   Geri döndüm demeyeceğim çünkü zaten gitmemiştim.

    Sadece hiç zamanım yok.Yıllarca arar verdikden sonra üniversite sınavlarına hazırlanmak umduğumdan zormuş.Yaşıtım kuzenim (nurdan ) evli , yaşıtım kuzenim ( çiğdoş ) bebesi oldu.ya ben ?   Tabi benimde ilerleme taydetti
ğim konular oldu.Bakınız : neredeyse 1 senelik ilişkim oldu.Son zamanlarda çok sallantı da ama olsun.Okul konusu ise bu kararımdan pişmanlık duymuyorum.Sanırım uluslararası lojistik istiyorum.Sonra da dil öğreneyim diye çıldıracağım ve ömrüm çıldırmakla geçecek.

    Yine neredeyse 1 senedir küs olduğum en yakın arkadaşımla da barıştık.Onun sayesinde biraz daha yaşama döndüm diyebilirim.
( Bu arada geçen gün mustafa ceceli konserine gittim üsküdar üni için düzenlenen , o kadar efendi , o kadar süt, o kadar kuzu gibi duran adam yani tv de öyle görünen adam neymiş meğer , umduğumdan çok eğlendim ve hayret ettim. )  Sanırım ondan önce de okan üniversitesi kariyerfeste gittim ona dershaneyle gitmiştik gerçi , orada da Model'in konseri vardı.Konserlerin en güzel yanı çıkınca bir sinir stres atmış olmak.Tabi her çıktığımda benim sesim kısılmış boğazım acıyor oluyor ama olsun.Sanırsın konseri sanatçı değil de ben veriyorum.

    Hadi biraz da özel hayattan bahsedeyim.Sığırım en geç 10 haziran da polis oluyor.Bu gözümü biraz korkutuyor açıkcası.O okula hapsolmuş durumdaydı ve ben
m içim rahattı.Şimdi dışarda olacak yeni ortam,yeni insanlar.Tüm düzenimiz değişecek,daha rahat olacak artık.Bencil değilim ( yalan söylüyorum tam bir bencilim ) ama onun o kadar da rahat olmasını istemiyorum.

    Yaz geldi , deniz sezonunu açmak istiyorum artık.Kilo problemim zaten hiç olmadı.O yüzden napacağım edeceğim korkum yok hepim topum 47 kilo.Kendimi iyice saldım ama.Bir de sınav  yaklaştıkça stres oldum yüzüm bir garip oldu.Sararıp soluyorum dostlar ( üzülünüz )

Ben de son durumlar şimdilik böyle.Biraz gidip ders videosu izleyelim.Zaten buraya 1 saat ders videosu diye geliyorum Hülya avşarın kızı nerde yakalandı , sneijder in karısı hangi filmde oynadı , pınar altuğ'un eli ne halde derken en son varis tedavisinde son nokta ! haberi okurken buluyorum kendimi.

2 yorum:

deeptone dedi ki...

:) eh durumlar fena değil hadi off hadi başarılar :)

beauty beybi dedi ki...

merhaba tatlım bloğunu keşfettim ve takibe aldım bende beklerim sevgiler:)k

http://beautybeybi.blogspot.com.tr/

Yorum Gönder