9 Haziran 2015 Salı

bundan sonra

      Burada siyasetten izler yok.

      Büşra Bayram dışında ( en azından benim sayfamda ) kimse siyasete bulaşmamış görüş belirtmemiş ya da ben farketmemişim sanırım.Herkesin düşüncesi apayrı ve herkesinkine de saygı duyuyoruz burası tamam.Oturup desteklediği partiyi savunangillerden değilim ben.Hangi partiye oy verdiğimi değil ama vermediğimi direkt söyleyebilengillerdenim.Önce şuınu üzerine basa basa söyleyeyim.

   HDP ye oy vermedim, vermem, asla da vermeyeceğim, verenin iyi niyetine de , samimiyetine de asla inanmayacağım !

     Bazen çok iyi , çok ak çok pak çok doğru çok dürüst diye desteklemezsiniz kimseyi.Bakarsınız ve bütün seçeneklerin arasından 'kötünün iyisine ' oy verirsiniz.Desteklediğiniz daha iyi olmayabilir evet ama diğerleri daha kötüyse pek de seçecek bir şansınız yok demektir.
Her neyse umarım ülkemiz için hepimiz için hayırlısı olur.

     Hadi dönelim şimdi kişisel meselelerimize.Kişisel blog yazmanın en iyi yönü konu sıkıntısı çekmemesi , en kötü yönüyse ne yazacağına karar verememesi.Bu blogu kapatıp 0 dan başlamayı düşündüm sonra emeklerime kıyamadım.Bundan sonra kendi çektiğim fotoğraflarla paylaşmak istiyorum yazılarımı.Bu konu da sağolsun Deeptone fikir verdi.Sil eski tüm yazılarını yeniden başla dedi.Aklıma da yattı.Sanırım öyle yapacağım.Ha bir de unutmadan söyleyeyim , Bu pazar ve haftaya pazar üniversite sınavım var , bana dua edin şans dileyin artık içinizden ne geliyorsa.Buna gerçekten ihtiyacım olacak.

7 yorum:

Kızsal Şeyler dedi ki...

Ülke için hayırlısı olsun, bu arada sınavda başarılar :)

çokomell dedi ki...

Kızsal şeyler ; teşekkür ederim :)

deeptone dedi ki...

ay politika hiç ilgimi çekmiyo ve hiç oy kullanmıyom yaaa :) yeni kararların hayırlı olsun çoko mel :)))

çokomell dedi ki...

Deeptone: aman siyasete bulaşmamak en iyisi zaten.yeni kararlarım bakalım ne kadar uygulanabilecek.korkuyorumm ya.

Moira M dedi ki...

Hdp konusunda sana tamamen katılıyorum, herkese saygımız var ama onun da bir sınırı var... Ben etrafımda çok fazla siyaset konuşulduğu için bunu bloga da bulaştırmak istemedm. Güncel konularla ilgili yazdığım başka bir blogum var zaten, ama oraya bile yazmak istemedm. Bıktım çnkü..

çokomell dedi ki...

Moira m. Valla sende haklısın.bende tam olarak yazmadım ama en azından görüşüm bilinmese de görüşmediğim bilinsin istedim.

safransarı dedi ki...

"tek çare kanatlanmak"
:)

Yorum Gönder