3 Ekim 2015 Cumartesi

her şey patatesler haşlansın diye

  Bu yazıyı patatesimin haşlanmasını beklerken yazıyorum yani mühim bir içerik beklemeyin...

   2 gündür mideme ıce tea dışında birşey sokmadığımı midem bulanmaya başlayınca farkettim.Bir insan acıktığını nasıl anlamaz ? ben galiba anlamıyorum.Ev arkadaşımda bende yemek konusunda fazla iyi de değiliz zaten. ( 2 gün önce akşam körili tavuk yaptımdı ben ). Benim olayım hamur işleri ama maalesef evimizde henüz fırın yok.Gelecek ay bu konuya el atmayı düşünüyoruz dostlar.

    Hadi başlamışken geçen gecenin 2 sinde alt kattaki apart sahibimizin kapımıza nasıl dayandığından bahsedeyim.Kendileri alt katta uyuyormuş ve biz bu saatte evin içinde yürüyemezmişiz!  Karı bizden uçmamızı,ışınlanmamızı falan bekliyor ulan.O zaman söyleyin yatağımdan tuvalete çiş tesisatı kursun, mutfaktan çalışma masama da yiyecek içecek sistemi.Başka türlü olmaz o dediği.Hayır o kadar yürümeye karşıysa evini kötürüme verseydi o da rahat etseydi karşısındaki de.

   Okulun dersleri kadar bir diğer zor yanı ise bugün ne giyeceğim olayı.Okuldaki kızların çoğu güzel.Yani ister istemez düzgün giyinmek gerekiyor.Kıçıma kadar inmiş saçlarımı da kestirdim.Neden ? Çünkü bu bonus kafayı sabahın köründe yıkamak şekle sormak saatlerimi alıyordu.Kuaföre de vur dedik öldürdü ( evet gene bilmediğim bir kuaförün azizliğine uğradım. ) Bu saçı var ya naparsan yap kıvırcık kullanamazsın artık.O derece kısalttı.( merhaba düzleştirici merhaba yeniden kırılan saçlar )
      Burada en büyük sorunlarımdan biri batak bilmemek.Ulan piştidir 101 dir papaz kaçtıdır hepsini bilip aralarından birini atlamışım o da buraların favorisi çıktı iyi mi.Gel güzel kardeşim biz okeydir tavladır falan atalım boşver kağıdı kumarı.Bir de sayın seyirci bakın 300 küsür kişi olmuşuz bana oralardan güzel , eğlenceli dizi önerin size zahmet.sezon sezon izlemeye doymayalım. ( 2 broke girls , shameless , mr robot, teen wolf , doctor who , rizzoli & isles bitti onlar olmaz. ) Sağlam filmler biliyorsanız ona da varım o da olur.Hadi canlarım göreyim sizi.

     Yazacaklarım bitti ve patates hala çatalla ikiye bölünmüyor.gidip oje sürüp kurumasını bekleyeyim bari. ( sonra da patatesi alırken ojelerim bozulsun da sinir krizlerine gireyim )

12 yorum:

Yarasa Fanzin dedi ki...

alt kattaki terörist gitsin kendini küvette boğsun bence..
the last man on earth, Deadbeat, Utopia, Sons of Anarchy, under the dome bir de limitless yeni başladı ayrıca filmi de var, İzlenmediyse önce film..

Lily ~ dedi ki...

Suits
How i met your mother
Supernatural
Fringe
The flash
Game of thrones

Tavsiye olunur..

çokomell dedi ki...

yarasa fanzin : sons of anarchy duymuştum sende öneriyorsan bu olur.

lily: the flash da bitti izledim onu ama saymayı unutmuşum.how i met your mother da öyle.suits'i duymuştum bak buna bakacağım çok teşekkürler :)

Moody Sparkles dedi ki...

Orange is the new black :) Ben son sezonu dün gece bitirdim, izlediğim en güzel en mutlu finaldi heralde. ilk sezonlarda olaylar biraz daha ağır işliyor ama son sezonda her bölüm üç dört olay oluyor.

kıvırcıkta kısa saç daha iyi olmaz mı?
Ben kart oyunlarını da okeyi de hiç bilmiyorum. :D

çokomell dedi ki...

bak o diziyi hiç duymamıştım.kıvırcık saç kısa da olursa çok çok kabarır bu yüzden iyi olmuyor.Hiçbirimiz saçlarımızın belimize doğru değilde arşa doğru uzamasını istemeyiz di mi :) ben gene senden şanslıymışım o zaman.

Hayat_Erkeği dedi ki...

Fargo'yu izle.
Bir de Gotham var. Son zamanlarda bunları izliyorum.

çokomell dedi ki...

hayat_erkeği : Fargoya daha önce baktım da ben onu pek sevemedim.Gotham da şansımı denerim artık.çok teşekkürler.

Deli Müzeyyen dedi ki...

Bak benimde aralarından bir bilmediğim batak onu da öğreneyim ileride lazım olur :))
O nasıl bir ev sahibiymiş öyle yahu ne demek yürümeyin :)

Mia Wallace dedi ki...

haha başlık süper! :)

ayrıca alt komşuya sinir oldum :/

Lokes dedi ki...

o patatesler kızartmalıkmış, haşlama olmaz hacı..

çokomell dedi ki...

deli müzeyyen : batak mutlaka öğren yoksa burada ezikliyorlar :(

mia wallace : alt komşu bir de ev sahibi.kapıyı çalışta kim o deyince bile ev sahibiğniiiizzzz diye cırlıyor ya .

lokes : bileyim kızartırdım.n de olsa patatesin her türünü anam doğurmuş gibi seviyorum.

pembe vosvos dedi ki...

Batak olmazsa olmaz, kalabalık ortamlarda bulaşığına; birasına, hesabına her daim oynanır! Hatta öyle bir sarar ki 3,5,8; rus batağı gibi kişi sayısı yetersizliğinde bile oynanır :D Bir iki el eşli batak oynasan hemen öğrenirsin, bataktan bıkma aşamasında varılan nokta da King :)

Yorum Gönder